Wojkowiczanie na wakacjach

Strona 2 z 2

Dodam 26-05-17 16:17

Oprócz Meksyku, Peru czy Włoch zwiedziliśmy mnóstwo świata. Tego roku, gdy sprzedamy wszystkie pomidory planujemy wyjazd do RPA. Tam już przelot trochę droższy jednak to co zobaczymy będzie nasze. Tak więc oby do października po pomidorach a świat stoi przed nami. Czy jest jeszcze ktoś w Wojkowicach który by się przyłączył. Niedrogo, szacujemy koszty na 22-24 tys. w hotelu 4 gwiazdki.

Początkujący podróżnik 26-05-17 18:27

Mój budżet jest ograniczony. Zdecydowałem się na Albanię. Mam nadzieję, że będzie bezpiecznie. Dzięki za propozycje.

Jeszcze dodam 26-05-17 20:07

Albania to proponuję BORSHI. Powstający kurort nadmorski coraz bardziej popularny wśród Niemców i Holendrów. Plaża płatna czysta, plaża otwarta ... . Uważać na świeżość produktów.

Też podróżnik 26-05-17 21:35

A ja się zdecyduję na Rogoźnik. Jutro rano mam tam wyjazd autobusem. W weekend wyskoczymy za granicę połazić po hałdach, a w tygodniu zawsze będę mógł skoczyć na chatę podlać kota i nakarmić kwiatki czy jakoś tak.

Do przedmówcy 27-05-17 8:34

No cóż, każdy ma to co lubi.

Karol 27-05-17 22:20

Jedyny normalny post to o Ondraszku w Ustroniu Jaszowcu - reszta to bzdury pisane przez pijaczków z Morcinka

Koral 27-05-17 22:34

A imbecyl karol nie wie co to trolling i bierze je na poważnie. Przy okazji - polecam wschód Ukrainy. Jest zajebiiście.

Płaconcy za wodem krociem 28-05-17 0:12

Ja rezygnujem ze wczasowiska bo wojkowice som uzdrfowiskiem z fontannom parkowom którom to puścili na miesionc aż do ubawu jaki bendzie w czerwcu

Wróciłem z Świnoujścia 22-07-17 22:16

Kichająco-kaszlący, pogryziony do krwi przez plagę komarów. Odradzam wam drodzy sąsiedzi Bałtyk, jest zimny, cały pobyt temperatura wody nie przekroczyła 18 stopni a temperatura powietrza niewiele ponad 20. Do tego przelotne deszcze. Rodaków i Niemców tak dużo, że nie ma mowy o wypoczynku. W sklepach brakowało środków przeciw komarom. Włodarze miasta rozkładają ręce, nie radzą sobie z uprzykrzającymi życie owadami. Plaża zasyfiona petami, każdy palacz gasi niedopałki w piasku. Masakra. Pożegnałem Bałtyk na zawsze, to morze nie dla mnie.

Hmm 23-07-17 18:01

Świnoujście od lat jest miejscem gdzie należy brać poprawkę na warunki zewnętrzne. O ile plaża się zgadza pod względem czystości - brak odpowiedzialności ludzi - z powodu wielu brudasów o tyle komary nie wszędzie tną. Od lat jestem tam na wczasach i nie mam problemu. Dlaczego ? Ponieważ dzień raczej jest wolny od komarów a wieczorem zawsze dba o mnie hotel ALBATROS gdzie spędzam te dni odpoczynku od naszych, rodzimych, wojkowickich BRUDASÓW.
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojkowice.istrefa.com

istrefa gmina Wojkowice | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Wojkowice - miasto, gmina miejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-580


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem