Wojkowiczanie na wakacjach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Początkujący podróżnik 15-05-17 7:54

Znacie ciekawe i bezpieczne miejsca na wakacyjne wojaże? W Polsce nad morzem jest coraz drożej. Niepewna pogoda i zimny Bałtyk też odstraszają. Gdzie jeździcie i co możecie polecić?

Odpowiedz Cytuj
Zaawansowany podróżnik 15-05-17 10:46

Polecam ośrodek w Rogoźniku. Tanio i bardzo bezpiecznie (odpada strach przed pociągami czy samolotami). Malownicza okolica, woda, góry i las. Szczęściarz może nawet czasem natrafić na muszlę w lesie (klozetową). Dzięki bliskiej odległości można też na chwilę wyskoczyć do domu by odebrać pocztę czy podlać kwiatki. Same plusy :-)))). A jak ktoś chce pojechać gdzieś dalej - w Przeczycach i na Pogorii też są domki letniskowe.

Odpowiedz Cytuj
Zaawansowany podróżnik 15-05-17 10:49

Polecam również podróże za granicę - do Piekar Śląskich, Świerklańca, Bytomia. Niezłe atrakcje - można pochodzić po hałdach.

Odpowiedz Cytuj
Początkujący podróżnik 15-05-17 13:40

No niestety, nie o takie porady mi chodzi. Miałem na myśli zagraniczne wycieczki w nadmorskich kurortach. Dla mnie wakacyjny wypoczynek kojarzy się wyłącznie z morzem.

Odpowiedz Cytuj
Spróbuję doradzić 15-05-17 22:13

To może coś z moich podróży zagranicznych : 1. Acapulco Meksyk - piękne miasto z szeroką plażą i czystą wodą. Część plaży zwana Copakabana Mexico super obsługiwana z leżakami, parasolami. Podróż kosztuje ale na miejscu można rozbić namiot, wynająć taniutką "croxhacjendę" za - i tu należy się targować - nie peso tylko dolary. W moim przypadku za dwie osoby pokój z łazienką, wodą mineralną plombowaną 10 dol/doba. Góry - pasmo Sierra Madre - w zasięgu ręki, jakieś kilometr od plaży. Jedyne to nie odwiedzać dzielnicy LAS ANCALAS - mozna stracić wszystko wraz z żoną lub narzeczoną blondynką. 2. Jeżeli Ameryka to Peru i LIMA. Piękne tanie miasto, nie wdawać się w targowanie tylko podać cenę - realną - i obstawać przy tym. Wycieczka na , Mountain Machu Picchu to cały dzień lub dwa - gdy nagle zmieni się pogoda. I uważać na kupców oraz proszących na przewóz podarunku dla rodziny w Europie. To na 100% są narkotyki. 3. Bibione Włochy - tanie wczasy w niezbyt już popularnym kurorcie gdzie cwani włosi oszukają cię na każdym kroku. Jedyny plus - bliska odległość do Wenecji a więc tanio można zobaczyć i zwiedzić nawet kilka razy to miasto na wyspach. W Wenecji radzę popłynąć tramwajem wodnym bo dużo taniej od gondoli i więcej się dowie człowiek gdy zna angielski. Jest jeszcze Hialeah 30 min jazdy od Miami USA bo 200% taniej od centrum ale to już na 2 osoby x 7 dni spora kwota.

Odpowiedz Cytuj
Wyndkorz 19-05-17 10:06

Jak za granica to ino Żabie Doły miyndzy hoszofem a bytomiym

Odpowiedz Cytuj
Maciej 21-05-17 19:44

Ondraszek ustroń jaszowiec - fb ondraszek ustroń

Odpowiedz Cytuj
propozycja 21-05-17 23:13

Bardzo fajny pobyt miałam z mężem w Chinach. Teraz już są przeloty z Warszawy, szybko, tanio i wygodnie. Spędziłam tam 10 wspaniałych dni a całkowity koszt zamknął się na dwie osoby raptem w 20 tys. Taki pobyt za takie pieniądze to jakby za darmo.

Odpowiedz Cytuj
Alinka 25-05-17 8:53

Wczoraj z mężem wróciłam przez Pyrzowice , Aruba - 2 tygodnie za 23tyś 2 osoby, polecamy, biuro na R.... pozdrawiam z Morcinka A

Odpowiedz Cytuj
Ja też 25-05-17 10:19

Wróciliśmy w sobotę z BALI, w sumie pięknie i tanio bo ledwie 17 tysiaków zaoszczędzone na 500+

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojkowice.istrefa.com

istrefa gmina Wojkowice | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Wojkowice - miasto, gmina miejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-580


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem