WAŻNE! Wojkowice ponownie do Będzina!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Ważna wiadomość 02-04-17 0:31

Dni naszego miasta są już policzone. Właśnie przeszła ustawa dot. nowej reformy samorządowej. Rządzący stwierdzili, że gmin i miast jest w Polsce zbyt dużo, więc będą je łączyć. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na finansowanie programu 500+. Wojkowice mają więc już na 100% zostać przyłączone do Będzina wraz z Czeladzią i Bobrownikami. Poza tym w naszej okolicy Knurów przyłączony będzie do Gliwic, Radzionków - do Bytomia, Sławków - do Dąbrowy Górniczej, Łazy - do Zawiercia, a w Siewierzu zostanie ponownie utworzone Wielkie Księstwo Siewierskie.

Odpowiedz Cytuj
Miś 02-04-17 8:16

Autor 01-04-2017 23:31:39 Dni naszego miasta są już policzone. Właśnie przeszła ustawa dot. nowej reformy samorządowej. Rządzący stwierdzili, że gmin i miast jest w Polsce zbyt dużo, więc będą je łączyć. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na finansowanie programu 500+. Wojkowice mają więc już na 100% zostać przyłączone do Będzina wraz z Czeladzią i Bobrownikami. Poza tym w naszej okolicy Knurów przyłączony będzie do Gliwic, Radzionków - do Bytomia, Sławków - do Dąbrowy Górniczej, Łazy - do Zawiercia, a w Siewierzu zostanie ponownie utworzone Wielkie Księstwo Siewierskie.
Przestań pić bo bredzisz. Wóda jest dla normalnych!!!

Odpowiedz Cytuj
Do mośka miśka 02-04-17 23:05

Stary niedźwiedź mocno śpi.A raczej nie śpi, bo we Wojkowicach hałasują, więc go doopa boli.Chopie, weź pigułki na ból doopska i dowiedz się,co to Prima Aprilis.W tym dniu wszędzie można spotkać wiadomości z doopy wzięte.

Odpowiedz Cytuj
:-((( 04-04-17 11:28

Nie zapowiadajcie takich głupich żartów,bo jeszcze ktoś z Warsiafki na to przypadkiem natrafi i rzeczywiście niedługo obudzimy się w Będzinie czy Siemianowicach.

Odpowiedz Cytuj
PodPiS 04-04-17 21:45

W sumie to autor Prima-Aprilisowego wpisu ma troszkę racji i ie macie się co oburzać. Jedną nogą powoli wychodzimy z Wojkowic - dziś prezydent Duda podpisał ustawę w sprawie metropolii Silesia, do której ma należeć 40 miast i gmin GOP. Niedługo staniemy się dzielnicą nawet nie Bądzimia, a Katowic, jak wszystkie inne miasta :-). Może to i dobrze, może za życia doczekamy się remontu dróg.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojkowice.istrefa.com

istrefa gmina Wojkowice | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Wojkowice - miasto, gmina miejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-580


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem