Szkoła nr. 3

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 2

Kolejny rodzic 17-08-17 23:22

My nie dostaliśmy tej gazetki. A co tam napisali na temat tego boiska? Mają tam coś remontować? Czy już coś tam robili? Bo ten niby stadionik i tak wygląda jakby lata świetności dawno miał za sobą. Byliśmy tam się kiedyś przejść - bida z nędzą, jedynie, co się w ostatnich latach zmieniło, to fakt, że wyburzono ruinę przy basenie, zasypano sam basen, niszcząc przy okazji część wału dookoła boiska, a po bokach wykarczowano krzaczory. To chyba aż tak dużo budżetu miasta nie pochłonęło? Zwłaszcza, że coś takiego mogło być zrobione przez tych dojących naszą kasę z MOPSu bezrobotnych meneli, którym się po całych dniach nudzi, więc przesiadują z plecakiem na siłowni w parku :-))).

Odpowiedz Cytuj
Szeryf 20-08-17 18:25

"zabiorę głos" Nie ubliżaj nikomu bo możemy się zobaczyć w sądzie co wbrew pozorom nie jest trudne aby uzyskać adres IP od operatora tego forum o czym już nie jeden się przekonał!!!

Odpowiedz Cytuj
Też rodzic 20-08-17 19:15

Autor 20-08-2017 17:25:27 "zabiorę głos" Nie ubliżaj nikomu bo możemy się zobaczyć w sądzie co wbrew pozorom nie jest trudne aby uzyskać adres IP od operatora tego forum o czym już nie jeden się przekonał!!!
Zapraszam tępaku.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojkowice.istrefa.com

istrefa gmina Wojkowice | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Wojkowice - miasto, gmina miejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-580


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem