Plac zabaw + siłownia w parku

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Wojkowiczanka 14-07-17 13:28

|Jakiś czas temu skorzystałam z siłowni w parku idąc na placu zabaw z dzieckiem/wiek przedszkolny/ .no i mi się oberwało ,że dziecko przebywa "na terenie " siłowni i "korzysta" z urządzeń niby tylko dla dorosłych. Ochrzan dostałam od pewnego Pana, któremu nie spodobała sie obecość dzieci /nie tylko mojego/ wokół urządzeń. Gościu zaczął wykrzykiwac ,że to nie miejsce do zabawy dla dzieci i,że on po ich piaskownicy nie chodzi. No ok, to wzięłam dziecko i poszlismy na zjeżdżalnie. Jednak dziennie przebywając na terenie parku widziałam tego gościa jak siedzi sobie na jednym urządzeniu i zaczepia ludzi. Wszystko ok. tylko ,że on znalazł tam sobie miejsce do siedzenia a nie do ćwiczeń, a przecież od siedzenia sa parki w ławku a nie siłownia. facet ten przychodzi zawsze w okolicach 18 z taśką w paski i zajmuje miejsce ćwiczącym. To się pytam czy to ok?

Odpowiedz Cytuj
Wojkowiczanin 14-07-17 21:20

Być może że ten pan to nie pan a taki co się zwie młody i zabrakło mu kasy na piwo to podgląda i kapuje by znów się zalać na Morcuinka

Odpowiedz Cytuj
Młody 14-07-17 21:56

Autor 14-07-2017 20:20:39 być może że ten pan to nie pan a taki co się zwie młody i zabrakło mu kasy na piwo to podgląda i kapuje by znów się zalać na Morcuinka
Różki coraz większe co?. Zaczynają przeszkadzać ?

Odpowiedz Cytuj
Antynierób 15-07-17 13:23

Jak niepracujące nieroby mają zbyt dużo wolnego czasu, bo przecież mops zapewnia im kaskę, opał i mieszkanie, to z nudów tak właśnie robią. Jedni chlają, inni się obijają, a jeszcze inni wku...ają. Zlikwidować te wszystkie zapomogi za nic, dać takiemu grabie i miotłę, jeśli chce dalej być finansowany z naszych podatków z mopsu, na które my ciężko pracujemy, niech sprząta ulice. Jest tu w Wojkowicach co robić. Pobocza dróg zarośnięte, jesienią pełno liści, zimą można odgarniać śnieg.

Odpowiedz Cytuj
Ola 15-08-17 15:32

Ten gościu jest jakiś upośledzony umysłowo bo kiedyś chodził w plecaku dla dziecka.Potwierdzam zaczepia i wyzywa dzieci(wulgarnie)więc proponuję zadzwonić na Policję i przekazać iz zaczepia dzieci i z tego co widziałam posiada gaz obronny która czasami wyciąga na tą ławeczkę. ps.mieszka naprzeciw kościoła w Wojkowicach w kamienicy!

Odpowiedz Cytuj
Alo 15-08-17 21:08

Taki z plecakiem rzeczywiście tam popołudniami przesiaduje. Leniom w tym kraju za dobrze, zasłaniają się żółtymi papierami i dalej pasożytują, utrudniając innym życie. Przydałyby się jakieś obowiązkowe prace, o których pisał poprzednik.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojkowice.istrefa.com

istrefa gmina Wojkowice | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Wojkowice - miasto, gmina miejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-580


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem