Informacja

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 3

Super młody 20-06-17 16:23

Autor 20-06-2017 11:18:20 witam po prawie trzech miesiącach przerwy otworzyłem to forum i... chamstwo dalej kwitnie super młody - głupkiem jesteś, czy co? czy Dziadek to romuś, czy może romuś to wk, a tak sobie romuś to kto?, co robił, co robi ? Super mlody wiesz ciś o tym?
Witaj pachołku poprzedniej władzy. Długo myślałeś nad trzy miesięczna przerwą. Przestań buraku jeden pisać jako dziadek, obserwator lub tym podobny. Już pisałem jesteś politycznym trupem wraz z poprzednikami. Został wam już tylko śmietnik a nie internet. Pozdrawiam bankrutów politycznych.

Odpowiedz Cytuj
Obserwator 22-06-17 7:41

Super młody Ty człeczyno to głupek wiejski jesteś i do tego udajesz, że wiesz, umiesz i potrafisz wszystko. Wybacz pajacyku lecz nie podejmę z Tobą polemiki, z dwóch powodów: - z głupkami nie plemizuję, bo to strata czasu. Juz i tak poświęciłem Tobie go za durzo. - praca zawodowa pochłania mi sporo czasu i to po za chamstwem panujacym na tym forum (chamstwem, które jest w znaczącej mierze Twoim udziałem ludziku głupowaty), jest powodem, że "bywam" tu sporadycznie i w dużych odstępach czasu licząć trochę,że i na tym forum kiedyś może głupocie objawi się odrobina rozumu i kultury. Wiem, że i tak tego co napisałem nie zrozumiesz, bo dotyka Cię wszechwładna wojkowicka głupota.

Odpowiedz Cytuj
Super młody 22-06-17 8:27

Autor 22-06-2017 06:41:55 super młody Ty człeczyno to głupek wiejski jesteś i do tego udajesz, że wiesz, umiesz i potrafisz wszystko. Wybacz pajacyku lecz nie podejmę z Tobą polemiki, z dwóch powodów: - z głupkami nie plemizuję, bo to strata czasu. Juz i tak poświęciłem Tobie go za durzo. - praca zawodowa pochłania mi sporo czasu i to po za chamstwem panujacym na tym forum (chamstwem, które jest w znaczącej mierze Twoim udziałem ludziku głupowaty), jest powodem, że "bywam" tu sporadycznie i w dużych odstępach czasu licząć trochę,że i na tym forum kiedyś może głupocie objawi się odrobina rozumu i kultury. Wiem, że i tak tego co napisałem nie zrozumiesz, bo dotyka Cię wszechwładna wojkowicka głupota. Biedny mały człowieczku. Tak mi ciebie żal. 1. Piszesz,że nie będziesz polemizował, a to robisz dokonując wpisu. 2. Patrząc na twoją pisownię to zastanawiam się gdzie skończyłeś swoją edukację. Popatrz na swoje błędy ortograficzne. Coś niesamowitego. Dostałeś do dyspozycji internet tak jak małpa dostała brzytwę. Powiem tak dziadku, obserwatorze lub jak ci tam. Jesteś tępym zaślepionym kmiotem.

Odpowiedz Cytuj
Tiiaaa 04-07-17 23:21

młody głupol pospolity, ni to łochlaptus ni to menel jednak na pewno barachło spod Morcinka wiecznie pijany i obsz-czany, z kapuścianym łbem, posranymi portkami ale zawsze ceniony i za piwo pisząca gadzina

Odpowiedz Cytuj
Młody 05-07-17 17:45

Autor 04-07-2017 22:21:44 młody głupol pospolity, ni to łochlaptus ni to menel jednak na pewno barachło spod Morcinka wiecznie pijany i obsz-czany, z kapuścianym łbem, posranymi portkami ale zawsze ceniony i za piwo pisząca gadzina
Witaj debilu. Dawno nie miałeś weny pisarskiej, chyba mało alkoholu niewiadomego pochodzenia wlałeś w siebie. Ale już jest ok. Hej idioto!!!

Odpowiedz Cytuj
Porada 06-07-17 7:35

Wybierzcie się na urlop, może jak wam mózgi się przewietrzą zaczniecie inaczej pisać.

Odpowiedz Cytuj
Rejestrator 09-07-17 20:25

Rejestr spraw trafił już na policję, celem weryfikacji. Wkrótce poznamy kłamliwe miernoty, którym zazdrość wyjadła mózg.

Odpowiedz Cytuj
Administrator społeczny 10-07-17 17:03

Do @ Rejestrator - cóż to za wiadomość ? Od kogo ? Zaznaczam że wszelkie numery IP chociaż są widoczne nie były udostępniane i nie będą przed 1 września 2017. Jednak z racji fałszywej informacji nr. IP Rejestratora wskoczył w pamięć.

Odpowiedz Cytuj
Ja 10-07-17 17:33

Autor 10-07-2017 16:03:21 Do @ Rejestrator - cóż to za wiadomość ? Od kogo ? Zaznaczam że wszelkie numery IP chociaż są widoczne nie były udostępniane i nie będą przed 1 września 2017. Jednak z racji fałszywej informacji nr. IP Rejestratora wskoczył w pamięć.
Ty jesteś ciulik a nie administrator.

Odpowiedz Cytuj
Informatyk 10-07-17 23:42

A na ch.j komuś numery IP, skoro te można sobie dowolnie zmieniać na 100 sposobów?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojkowice.istrefa.com

istrefa gmina Wojkowice | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Wojkowice - miasto, gmina miejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-580


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem