???? galeria wojkowickiego syfu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

:-) 27-08-17 21:59

Miasto tonie w brudzie, syfie i śmieciach, więc koniecznie trzeba to sfotografować i tu pokazać. Foćcie, wrzucajcie, być może ktoś się zainteresuje. 1. Zdjęcia polecam wrzucać na darmowy serwer hostingowy "imgbb" - [LINK] 2. Jeśli ktoś chce, by jego zdjęcie wyświetlało się bezpośrednio na tym forum, musi wrzucić fotkę np. na imgbb, po czym skopiować adres i wkleić w komendę iframe [code]<iframe width="745" height="495" src="TU WSTAW ADRES ZDJĘCIA.jpg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe> [/code] <iframe width="745" height="495" src="[LINK] frameborder="0" allowfullscreen></iframe> <iframe width="745" height="495" src="[LINK] frameborder="0" allowfullscreen></iframe> <iframe width="745" height="495" src="[LINK] frameborder="0" allowfullscreen></iframe> <iframe width="745" height="495" src="[LINK] frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Odpowiedz Cytuj
Suchy 27-08-17 22:38

To może ja zacznę od zaprezentowania,po czym w XXI wieku,codziennie rano muszę chodzić na autobus.Bo przecie koledzy z pracy nie wierzą,jak opowiadam.Latem nie jest źle ,ale zimą po ciemku i wiosną po roztopach jest masakra. Dobrze,że ktoś tam w ogóle położył te skrawki gumolitu,bo trzeba by było jeździć w gumiokach Ulica położona w doopie samego Szatana,a ta ścieżka to nasze jedyne okno na świat X-))): [LINK] [LINK]

Odpowiedz Cytuj
:-) 27-08-17 23:19

Ok, zdjęcia suchego: Kto następny?

Odpowiedz Cytuj
Gosc 26-09-17 17:17

Atrakcyjne Wojkowice ))) Trzeba sfotografowac miejsce obok, ktorego codzinnie przechodza dzieci do szkoly, dawnego wygaszanego gimanzjum...

Odpowiedz Cytuj
Gość II 27-09-17 10:05

Trzeba sfotografować rozkopane Dobieszowice i Rogoźnik, gdzie robota aż furczy. Budują chodniki, ścieżki rowerowe, centrum przesiadkowe a na ruchliwym skrzyżowaniu koło biedry będą wreszcie światła. U nas w ostatnim roku NIC SIĘ NIE DZIEJE! Po prostu NIC!

Odpowiedz Cytuj
Rowerzysta 27-09-17 11:09

Autor 27-09-2017 09:05:35 Trzeba sfotografować rozkopane Dobieszowice i Rogoźnik, gdzie robota aż furczy. Budują chodniki, ścieżki rowerowe, centrum przesiadkowe a na ruchliwym skrzyżowaniu koło biedry będą wreszcie światła. U nas w ostatnim roku NIC SIĘ NIE DZIEJE! Po prostu NIC!
Pisze tu pierwszy raz ale w końcu trzeba. Trzeba być kompletnym ciul...m żeby pisać takie głupoty. Popatrz ćwoku na nowe boisko przy SP 1, popatrz jak buduje się plac zabaw przy dawnym gimnazjum. Popatrz na remonty szkół. Nawiasem mówiąc to trzeba być idiotą żeby budować trasy rowerowe z asfaltu.Zobaczymy w upalne dni za rok jak to rowerzyści będą się zachłystać oparami trucizny ulatniającej się z asfaltu.

Odpowiedz Cytuj
Do ciula rowerzysty 27-09-17 13:23

Autor 27-09-2017 10:09:40 Pisze tu pierwszy raz ale w końcu trzeba. Trzeba być kompletnym ciul...m żeby pisać takie głupoty. Popatrz ćwoku na nowe boisko przy SP 1, popatrz jak buduje się plac zabaw przy dawnym gimnazjum. Popatrz na remonty szkół. Nawiasem mówiąc to trzeba być idiotą żeby budować trasy rowerowe z asfaltu.Zobaczymy w upalne dni za rok jak to rowerzyści będą się zachłystać oparami trucizny ulatniającej się z asfaltu.
Sam jesteś ciulem, w dodatku ślepym. Na co dzień pewnie jeździsz na trójkołowym rowerku dookoła boiska szkolnego? Ciulu, miasto to nie tylko dwie szkoły! Wyjedź za bramę, przejedź się po tym syfie, zajrzyj koniecznie na tereny zielone poza miastem i zobacz sterty wypalonych opon i wywiezionego innego syfu, zobacz jak Morcinka i okolica tonie w goownie, zdejmij różowe okulary baranie i rozejrzyj się trochę dookoła! Potem porównaj to do sąsiednich miejscowości. Tylko uważaj, po na tych goownianych drogach twój trójkołowy rowerek szybko się rozleci.

Odpowiedz Cytuj
To ja 27-09-17 16:14

Autor 27-09-2017 12:23:50
Autor 27-09-2017 10:09:40 Pisze tu pierwszy raz ale w końcu trzeba. Trzeba być kompletnym ciul...m żeby pisać takie głupoty. Popatrz ćwoku na nowe boisko przy SP 1, popatrz jak buduje się plac zabaw przy dawnym gimnazjum. Popatrz na remonty szkół. Nawiasem mówiąc to trzeba być idiotą żeby budować trasy rowerowe z asfaltu.Zobaczymy w upalne dni za rok jak to rowerzyści będą się zachłystać oparami trucizny ulatniającej się z asfaltu.
Sam jesteś ciulem, w dodatku ślepym. Na co dzień pewnie jeździsz na trójkołowym rowerku dookoła boiska szkolnego? Ciulu, miasto to nie tylko dwie szkoły! Wyjedź za bramę, przejedź się po tym syfie, zajrzyj koniecznie na tereny zielone poza miastem i zobacz sterty wypalonych opon i wywiezionego innego syfu, zobacz jak Morcinka i okolica tonie w goownie, zdejmij różowe okulary baranie i rozejrzyj się trochę dookoła! Potem porównaj to do sąsiednich miejscowości. Tylko uważaj, po na tych goownianych drogach twój trójkołowy rowerek szybko się rozleci. młody. Widzę, że na forum wróciły tępaki typu dziadek, romuś i spółka. Znów sobie poużywam. Hej!!!

Odpowiedz Cytuj
To ty 27-09-17 17:17

O tak i wrócił też młody, którego można opisać tym obrazkiem: ………………………………………._¸„„„„_ …………………….…………...„--~*'¯…….' ………….…………………… („-~~--„¸_….,/ì'Ì …….…………………….¸„-^"¯ : : : : :¸-¯"¯/' ……………………¸„„-^"¯ : : : : : : : '¸„„,-" **¯¯¯'^^~-„„„----~^*'"¯ : : : : : : : : : :¸-" .:.:.:.:.„-^" : : : : : : : : : : : : : : : : :„-" :.:.:.:.:.:.:.:.:.:.: : : : : : : : : : ¸„-^¯ .::.:.:.:.:.:.:.:. : : : : : : : ¸„„-^¯ :.' : : ' : : : : : : : ;¸„„-~" :.:.:: :"-„""***/*'ì¸'¯ :.': : : : :"-„ : : :" .:.:.: : : : :" : : : : , :.: : : : : : : : : : : : 'Ì : : : : : : :, : : : : : :/ "-„_::::_„-*__„„~"

Odpowiedz Cytuj
Młody 27-09-17 21:05

Dzięki . Mnie stoi a pokaż swojego łyso -rudy buraku.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojkowice.istrefa.com

istrefa gmina Wojkowice | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Wojkowice - miasto, gmina miejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-580


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem