Czy Wojkowiczanie wiedzą ?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 5 z 5

Gadu Gadu 22-07-17 22:00

Kolejną notkę w salonie znalazłem to przyklejam : "Czegoś nie rozumiem Towarzyszu Jarosławie w pana wypowiedziach. Nie rozumiem tego na przykład jak można poniżać brata swego? Bo gdybym miała brata i ktoś porównując go ze mną powiedział że brat mój jest lepszym, kulturalniejszym i mądrzejszym ode mnie to poczułabym się nobilitowana jego mądrością. A co pan Towarzyszu Jarosławie robi na słowa chwały pana brata ? Pan wyzywa mówiącego owe peany od "kłamliwej mordy"? Dlaczego? Czyżby pan Towarzyszu Jarosławie czuł się aż tak GORSZY OD BRATA? Dlaczego? Czy ma pan mniej inteligencji w sobie? A może kompleksy jakoweś przeważają w umyśle ? A może - co nie daj Boże - obwinia się Towarzysz o coś? Co jest grane? Nie spotkałam się jeszcze by ktoś na chwałę swego brata wybuchnął taką złością, zazdrością, kompleksami czy nienawiścią ? Sama nie wiem co o tym sądzić a boję się, boję się o psychikę Towarzysza gdyż jej zły stan może nam wszystkim w kraju J P II zagrażać. I co powiedzieć tym którzy wszystko co złe widzieli w "ośmiorniczkach" które w Biedronce za parę groszy kupić można zn tą WIELKĄ OŚMIORNICĄ jaką jest dla Polski ów pan Towarzysz Jarosław ?

Odpowiedz Cytuj
Ciekawe 23-07-17 11:15

Co powiedzieli dzisiaj wam klechy z ambony? Nadal każą popierać zdrajców NARODU i mówić nieprawdę?

Odpowiedz Cytuj
Ciekawe 01-08-17 10:48

Jak tłumaczy swój podpis pod zamachem na KONSTYTUCJĘ taki jeden Andzel co to Kaczyńskiemu się wysługuje? Ma odwagę ludziom w oczy spojrzeć?

Odpowiedz Cytuj
Taka prawda 02-08-17 16:45

Człowieku po co wspominasz takie cuś jak Andzel? Zapomnieć i zasypać pamięć po takim człowieku jak najszybciej należy. Ten pan to wstyd i zażenowanie - jak wojkowiccy nauczyciele - dla nas Wojkowiczan.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojkowice.istrefa.com

istrefa gmina Wojkowice | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Wojkowice - miasto, gmina miejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-580


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem