Czy Wojkowiczanie wiedzą ?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 5

Prawdziwy młody 20-07-17 21:29

Autor 20-07-2017 17:41:01 Zgadzam się z powyższym, ten burmistrz nic dla miasta nie zrobił, baa o nadwyżce za wywóz śmieci nie zająknie się biorąc nadal zawyżone stawki, baa, za wodę zawierającą nadmiar kamienia pobiera najwyższe opłaty w regionie - co udowodnił kiedyś pan dziadek - ale to nie wszystko, jak się dowiadujemy wymusza się na odbiorcach zawartości szamb by dowozili je do oczyszczalni wojkowickiej. A przecież Bobrowniki , Katowice, Czeladź są znacznie tańsze. Sprawa młodego - wiadomo że jest klakierem obecnej władzy miasta, w końcu za coś musi pić na Morcinku.
Zrobił w ciągu dwóch lat niż jego poprzednicy. Przede wszystkim nie kosi takich pieniędzy z naszych podatków jak a c i romuś tu piszący. Chłopaki oderwani od korytka jątrzą. Już wam pisałem - dla was tylko śmietnik.

Odpowiedz Cytuj
Do do czy 20-07-17 22:08

Nie ma sensu prowadzić dialogu na forum z młodymi klakierami. Ich trzeba lekceważyć u mnie portier zarabia więcej niż ten rurkarz w zielonej marynareczce, a obecnego burmistrza mogę zatrudnić jako kierowcę. Zacząłem pisać ponieważ tutaj mieszkam i mam te same spostrzeżenia co Ty jak i większość mieszkańców. Co do wody to jest fakt syf kiła i mogiła ale zainstalowałem sobie filtry i małą stację uzdatniania ponieważ nie stać mnie na wymianę różnych podzespołów i urządzeń ale to jest koszt kilku tysięcy zł. tylko nie wszystkich na to stać. Ale skoro jest to problem wszystkich mieszkańców więc powinien być rozwiązany że tak powiem globalnie. Może jeszcze dodam aby klakierzy wiedzieli chociaż tego nie zrozumią czego burmiszcz nie zrobi: 1 nie wybuduje kaplicy na cmentarzu chociaż obiecał. 2 nie obniży ceny wody. 3 nie obniży cen za śmieci. 4 nie zorganizuje właściwego zarządzania urzendu. 5 nie doprowadzi do rozwoju miasta. 6 nie wyegzekwuje naprawy dróg a raczej drogi w okresie gwarancyjnym. 7 nie zwiększy wzrostu wpływu do budżetu miasta nie podwyższając podatków. To tylko 7 punktów ale każdy jest do zrealizowania wystarczy trochę myślenia i być przedsiębiorczym i jeszcze coś o czym nie napiszę lub nie mogę napisać ponieważ za rok liczę na zmianę i to dobrą bez względu na przekonania jak i poglądy.

Odpowiedz Cytuj
Do do 20-07-17 23:17

Znów się zgadzam. Gdyby ten burmistrz miał głowę na karku miałby kilkaset tysięcy więcej w kasie. Od razu ! To każdy rozumny widzi. Mógłbym mu wskazać pieniądze które na "drodze leżą" tyle że on nie umie się pochylić bo za leniwy. A ja ich nie jemu nie wskażę bo pójdą na boisko lub do kolesiostwa . Patrzę na owe pieniądze i krew mnie zalewa z głupoty urzędu. Ciekawi mnie też czy urząd zareagował na to wysypywanie odpadów zielonych o czym tu ktoś pisał. Ten urząd, pod tym burmistrzem to porażka dla Wojkowic.

Odpowiedz Cytuj
do ludzi 20-07-17 23:57

Sporo nas było pod sądem w Katowicach, prawdziwi patrioci. To nie tacy jak nasi z Żychcic za PISem kłamiący i oszukujący. To nie tacy jak z Łęgu donoszący. To nie tacy jak z Plaka za PISem głosujący. Lista podanych już jest, będą zdziwieni na niej znajdujący gdy opublikujemy nazwiska.

Odpowiedz Cytuj
Do Izraela 21-07-17 12:02

A oto lista tych patriotów: Albrecht, Aplebaun, Salman, Giden, Blumenfeld, Bucholc, Rozenshwanz, Gutman, Bauer, Goldberg, Berman, Blumsztajn, Bronstein, Alunfelt, Chajban, Knopfsejn, Goldstein, Cymerman, Gutmacher, Dornbaum, Trusken i wielu wielu innych icków.

Odpowiedz Cytuj
Zapomniałeś 21-07-17 16:00

O KALKSTEINIE baranie, zdrajco faszystowski, pójdziesz z PISdzielcami na Białoruś

Odpowiedz Cytuj
Gadu Gadu 21-07-17 21:28

Znów pozwolę sobie wkleić z "salonu 24" opinię o PIS : Niech nam świeci jasno postać Towarzysza JAROSŁAWA w walce o swoją wolność, koryto i piesków go obstawiających. Towarzyszu JAROSŁAWIE świeć sobie jasno pomimo tego że większość społeczeństwa - bo PIS wybrało ledwo 18% obywateli - modli się o Twój Towarzyszu Jarosławie koniec, koniec marny, sczeźnięcie w rowie pełnym pomyj po PIS 'owskich pieskach. Towarzyszu Kaczyński - pełna chwała dla rodziców Towarzysza za w pełni patriotyczne wychowanie ku chwale LENINA, BIERUTA I STALINA. Czerwień komunistyczna Jarosławie niech bije od Ciebie pełnym blaskiem a energii niech Ci dodają Twoi bracia w chwale komunistycznej ŁUKASZENKA, PUTIN I RYDZYK. A wy, moi współobywatele podziękujcie KOŚCIOŁOWI za wspieranie duchowe i emocjonalne jakiego KK udzielił komunistom PIS i za które to czerpie pełnymi garściami z kasy rządowej pieniądze ongiś przeznaczane na budowę, na socjal. Teraz te finanse idą do czarno sukienkowej kasty. Pamiętajcie moi współobywatele o policjantach służących teraz TOWARZYSZOWI JAROSŁAWOWI niczym dawne ZOMO o którym tylko ON wiedział gdzie stało. Czy to jeszcze policja zostawiam Wam do osądzenia, czy możemy im ufać ? Ja już nie ufam Policji. Czy macie moi współobywatele zaufanie do Wojska Polskiego pod rządami PIS i Macierewicza ? Ja już nie mam, a Wy ? Za komentarze tych od PIS dziękuję - po prostu podziękujcie Towarzyszowi JAROSŁAWOWI - PO PROSTU gardzę wami. Czyż ten post to nie esenc ja POLSKIEGO PATRIOTYZMU? Tak piszą Patrioci w obawie o Kraj który jest bliski ich sercu w przeciwieństwie do tych co za PIS'em są gotowi na wykluczenie społeczne pójść.

Odpowiedz Cytuj
Pękają 21-07-17 22:56

Do Gadu, Gadu - wygramy, PIS już pęka, jeszcze trochę a oddadzą władzę, strach im z oczu patrzy a ludzie co na nich głosowali nie przyznają się w rozmowach, po prostu jak piszesz to kościelne komunisty

Odpowiedz Cytuj
A ja 21-07-17 23:31

Jezdem dla siebie Kaczorem, komuchem i czym tam chceta, lejem na PIS, lejem na PO lejem na kościół i tak mi dobrze a komunistów i zwolenników partii olewam ciepłym moczem.

Odpowiedz Cytuj
Tiiaaa 22-07-17 15:16

Tiii to tiii kurna cuchnisz tim moczim niczim skunks, tiii a możno tiii jusz ni widzisz szto ruskie i pisszumowiny to jedna rasa oszołomów? a moszno tiii jusz ni widzisz szto komunisty wracajum do żądzenia tobom? tiii tera tilko patrzeć kak fanki krasiwe budum snowu wiszać na domach

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojkowice.istrefa.com

istrefa gmina Wojkowice | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Wojkowice - miasto, gmina miejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-580


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem