Czy Wojkowiczanie wiedzą ?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 5

:-( 19-07-17 20:51

Na pisiorków będą głosować wszyscy dojący pińcet+, bez znaczenia czy z Żychcic, Wojkowic Komornych, Grodźca, Będzina czy innych... Prezio doskonale wiedział, czym kupić głosy ciemnej masy. I choćby się waliło i paliło, sądy by całkiem padły, unia nas wykopała, złoty poleciałby na łeb na szyję, chleb kosztowałby ponad 10 zł, to i tak ta właśnie masa masowo pójdzie za 2 lata do urn, zagłosować na "tych od socjalu". PS. nie jestem też i za PO, ci mieli już swoje 8 lat i pokazali się z jak najgorszej strony, a teraz potrafią tylko skomleć w obronie zabranych SBkom emerytur "łoo panie, jak ja teraz wyżyję za marne 2000 zł?".

Odpowiedz Cytuj
A ja 19-07-17 22:20

żyję za 1800 zł. i nie narzekam. Jednak na PIS głosować bym się wstydził a po zmianie władzy - daj BOŻE jak najszybciej - ci co na alkohol brali 500+ lub na łajdaczenie się - będą musieli go zwrócić choćby im domy zabierać. KONIEC niszczenia przez KOMUCHÓW POLSKI , kiedyś Kaczyńscy lansowali hasło 2 mln komunistów na drzewa. Pytam - ilu jest PISowców? A kościoły za poparcie PIS do spalenia

Odpowiedz Cytuj
A ty 19-07-17 23:50

Nie "pal kościołów" ale je omijaj jak ja to robię. Jeszcze nikomu kościół w życiu nie pomógł a tylko ogłupił. Teraz to nie jego wina ale tych od Kaczyńskiego co to kościół i ludzi tam chodzących na lep złapali niczym muchy. Na głupotę ludzi nie ma lekarstwa.

Odpowiedz Cytuj
Czy 20-07-17 0:02

Ciekawy wątek p.t. czy Wojkowice wiedzą? Piszecie o PiSie, o Andzelu a ja pytam was czy Wojkowicom grozi upadłość finansowa i zarząd komisaryczny skoro brakuje pieniędzy na wypłaty dla pracowników, skoro brak pożyczek na wsparcie dla unijnych środków a do tego niby perspektywa dopłat unijnych pieniędzy na kanalizację i totalnego braku funduszy ze środków własnych. I co wy mieszkańcy na to macie do powiedzenia? czy macie jakieś alternatywne rozwiązania? Czy macie jakiegoś kandydata na burmistrza na następną kadencję ponieważ obecnego burmiszcz prawie nigdy nie ma w urzendzie, który urzenduje bo musi. Jaki pan taki kram albo inaczej gdy kota nie ma to myszy buszują. Nie dzielę mieszańców nie jestem Romkiem ale aby obalić obecnego, którego ktoś nazwał podczas kampanii wyborczej cwaniakiem i ja to po czasie popieram należy już teraz wysunąć kandydata właśnie z Żychcic który może pokonać jaśnie wielmożnego pana SZ,

Odpowiedz Cytuj
Młody 20-07-17 9:20

Spieprzaj dziadu za miedzę, nasz burmistrz wie co robi, do urzendu idą pracować ci co chcą służyć mieszkańcom to za darmo też mogom miesiąc popracować. Nasz burmistrz jest nie do zastąpienia, jest nasz a ty spadaj na szczaw.

Odpowiedz Cytuj
Emeryt 20-07-17 13:25

Ale się ten absolwent uniwersytetu marksistowsko-leninowskiego produkuje bezowocnie. Wstydu nie ma. Pisze i odpisuje sam sobie pod różnymi nickami. Już daj sobie chłopie spokój z tym podziałem Wojkowic na: Żychcice i Wojkowice bo to jest żałosne i od razu wskazuje na twoją osobę.

Odpowiedz Cytuj
Prawdziwy młody 20-07-17 17:07

Autor 19-07-2017 23:02:50 Ciekawy wątek p.t. czy Wojkowice wiedzą? Piszecie o PiSie, o Andzelu a ja pytam was czy Wojkowicom grozi upadłość finansowa i zarząd komisaryczny skoro brakuje pieniędzy na wypłaty dla pracowników, skoro brak pożyczek na wsparcie dla unijnych środków a do tego niby perspektywa dopłat unijnych pieniędzy na kanalizację i totalnego braku funduszy ze środków własnych. I co wy mieszkańcy na to macie do powiedzenia? czy macie jakieś alternatywne rozwiązania? Czy macie jakiegoś kandydata na burmistrza na następną kadencję ponieważ obecnego burmiszcz prawie nigdy nie ma w urzendzie, który urzenduje bo musi. Jaki pan taki kram albo inaczej gdy kota nie ma to myszy buszują. Nie dzielę mieszańców nie jestem Romkiem ale aby obalić obecnego, którego ktoś nazwał podczas kampanii wyborczej cwaniakiem i ja to po czasie popieram należy już teraz wysunąć kandydata właśnie z Żychcic który może pokonać jaśnie wielmożnego pana SZ,
Wysuń sobie z rozporka debilku. Jeśli masz co!!!

Odpowiedz Cytuj
Czy 20-07-17 17:38

Czy myślisz rurkowcu, że jak użyjesz wulgaryzmów to ludzie przestaną pisać. Czy myślisz rurkowcu obojniaku siedzący w urzendzie za nasze pieniądze, że jak wychwalasz burmiszcza to jesteś mondrzejszy ode mnie. To się grubo mylisz ty pajacu w różowej marynarce. twoje wpisy poprzednie zawsze były pisane w twoich godzinach pracy. Mnie przynajmniej grzywo do góry nie zniechęcisz a to, że brak kasy czy inaczej braku możliwości płatności urzendu jest faktem. I twoje wychwalanie nie zmieni faktu, że jest burmiszczem według ocen wielu mieszkańców średnio słabym i rozrzutnym po to by zdobywać elektorat wyborczy.

Odpowiedz Cytuj
DO czy 20-07-17 18:41

Zgadzam się z powyższym, ten burmistrz nic dla miasta nie zrobił, baa o nadwyżce za wywóz śmieci nie zająknie się biorąc nadal zawyżone stawki, baa, za wodę zawierającą nadmiar kamienia pobiera najwyższe opłaty w regionie - co udowodnił kiedyś pan dziadek - ale to nie wszystko, jak się dowiadujemy wymusza się na odbiorcach zawartości szamb by dowozili je do oczyszczalni wojkowickiej. A przecież Bobrowniki , Katowice, Czeladź są znacznie tańsze. Sprawa młodego - wiadomo że jest klakierem obecnej władzy miasta, w końcu za coś musi pić na Morcinku.

Odpowiedz Cytuj
Gadu gadu 20-07-17 19:48

Nie na temat a właśnie PIS dokonał zamachu na naszą suwerenność. Tak, suwerenność bo do sądu ZIOBRY vel ZERO nie ma po co iść jeżeli nie jesteś faszystą.Teraz będą sądy tylko dla komuchów i faszystów z PIS powiązanymi. Teraz czas na nas, DEMOKRATÓW, wskazujmy palcami tych co za faszyzującym PIS optują. To dla naszej przyszłości ważne byśmy wiedzieli po kim spodziewać się donosów i zmyślań na temat sąsiadów. Szczególnie tych co to na co dzień w kościele siedzą a diabła za skórą mają. To nie wszystko, możecie państwo tym co za PIS głosowali podziękować za podwyżki cen wody jaką niebawem nasz oszczędny inaczej burmistrz wprowadzi. Przecież PIS podwyżkę przegłosowało - na 500+ dla pijaków i inteligentnych inaczej. A my za to będziemy płacić. Tak więc wskazujmy tych za PIS-em, nie wstydźmy się że to sąsiad bo ten sąsiad litości nad tobą nie będzie miał jak PIS nie ma litości nad społeczeństwem.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojkowice.istrefa.com

istrefa gmina Wojkowice | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Wojkowice - miasto, gmina miejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-580


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem