Czy Wojkowiczanie wiedzą ?

Strona 2 z 5

Ooo 17-07-17 22:43

1 Nie odpowiedziałeś na pytanie. 2 A co ma prezes do podwyżki masła? Zapytaj radnego w jego sklepie? 3 A jaki wpływ ma rząd na przymrozki i ceny owoców?

Ooo 17-07-17 23:39

Nawalił się i poszedł spać. Dobranoc dobra noc

Z Prelajki 18-07-17 0:06

Odpowiedz na 1 pytanie, czy znasz jakiegoś polityka, który 'wylansował' 2 prezydentów, 2 premierów i sam był premierem? To trzeba mieć łeb na karku chociaż ja tego faceta nie lubię to jednak go cenię. Wy zagłymbioki zawdy żeście byli i dali som CZERWONE jak jęzor BORUTY. Komuna wos niy łopuścioła i som żeście czerwoni komunistycznie jak Kaczyński, wasz poseł w/w i reszta faszystow z PIS.

Do pre.. 18-07-17 12:14

Gorzoła ci mózg zlasowała. Odkąd to PiS należy do SLD? To właśnie ten mąż stanu doprowadził do tego że sku...y z ormo, mo, zomo, i z pzpru wzięli do swoich rąk biało czerwone flagi i sami się przyznali, że należą do gorszego sortu. Tak.

Wojkowianin 18-07-17 17:49

Więc ktoś z Przełajki musiał nadepnąć na odcisk tym komunistom którzy do PIS należą? Nic dziwnego skoro słuchając niektórych z Żychcic włos na głowie staje. Niestety to nie tylko stare dewoty, to też ci którzy dzieci uczą są tak czerwoni że trawa się pali pod ich stopami.

Prawda 18-07-17 22:23

Ludzie z Żychcic szczególnie wychowani w realnym socjalizmie są bardzo za PIS, baa, oni PIS-em żyją, codziennie w kościele stare kobity a z kościoła do Netto i nóż w plecy temu który nie za PIS-em. Rację ma piszący o nauczycielkach które wraz z burmistrzem przed PIS na kolanach chodzą. Takie społeczeństwo jakie sprzedawczyki w nim egzystują.

Nie 19-07-17 1:06

Nie jestem z Żychcic ale to nie ma znaczenia skąd jesteś ważne żeby nie obrażać ludzi. Według mnie ci ludzie z Żychcic posiadają większe wartości niż ci co mieszają na osiedlu plaka zaślepieni polityką burmistrza, który robi sobie kampanię wyborczą przez 3 lata aby ponownie wygrać koryto. I tutaj apeluję do mieszkańców Żychcic i Kamyc jeżeli macie kandydata na burmistrza to najwyższy czas, aby rozpocząć działania w celu odsunięcia od władzy obecnego burmistrza, który nie ma pojęcia o tym jak kierować miastem. Chętnie pomogę w programie wyborczym m. in. jak zwiększyć budżet miasta, jak doprowadzić do rozwoju miasta oczywiście likwidując dział rozwoju. którym kieruje facet w rurkach nie mający pojęcia o rozwoju w dzisiejszych realiach.

Tak 19-07-17 8:35

Nie wprowadzaj podziałów na Wojkowice i Żychcice bo ich obecnie nie ma. Nie mieszkasz Romuś w naszym mieście.

Kobra 19-07-17 15:50

Pseudo poseł andzel (mała litera celowo) imponuje mi szczególnie gdy wybiega ze swej ławy chronić prezesa.Czy ty chłopie jesteś j-ty.Kończ wstydu osczędź okręgowi z którego cię wybrali.Co do twojej reputacji to koło ch mi lata.

Chamstwo aDZELA 19-07-17 20:36

Wyborcy głosujący na aNDZELA jako pOSŁA nie wstyd Wam ?Nie wstyd wam że wybraliście chama, faszystę ? Nie wstyd Wam że Wasz "przedstawiciel" na sali plenarnej SEJMU RP doprowadza do bójki w imię obrony zdrajcy Kaczyńskiego? Nie wstyd Wam - Wam z Żychcic - {nie wymienię po nazwisku} o których wiemy kto na PIS głosował? Przyjdzie czas to Was głosujących na PIS palcem wskażemy.
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojkowice.istrefa.com

istrefa gmina Wojkowice | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Wojkowice - miasto, gmina miejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-580


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem