Czy Wojkowiczanie wiedzą ?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 5

Ooo 17-07-17 22:43

1 Nie odpowiedziałeś na pytanie. 2 A co ma prezes do podwyżki masła? Zapytaj radnego w jego sklepie? 3 A jaki wpływ ma rząd na przymrozki i ceny owoców?

Odpowiedz Cytuj
Ooo 17-07-17 23:39

Nawalił się i poszedł spać. Dobranoc dobra noc

Odpowiedz Cytuj
Z Prelajki 18-07-17 0:06

Odpowiedz na 1 pytanie, czy znasz jakiegoś polityka, który 'wylansował' 2 prezydentów, 2 premierów i sam był premierem? To trzeba mieć łeb na karku chociaż ja tego faceta nie lubię to jednak go cenię. Wy zagłymbioki zawdy żeście byli i dali som CZERWONE jak jęzor BORUTY. Komuna wos niy łopuścioła i som żeście czerwoni komunistycznie jak Kaczyński, wasz poseł w/w i reszta faszystow z PIS.

Odpowiedz Cytuj
Do pre.. 18-07-17 12:14

Gorzoła ci mózg zlasowała. Odkąd to PiS należy do SLD? To właśnie ten mąż stanu doprowadził do tego że sku...y z ormo, mo, zomo, i z pzpru wzięli do swoich rąk biało czerwone flagi i sami się przyznali, że należą do gorszego sortu. Tak.

Odpowiedz Cytuj
Wojkowianin 18-07-17 17:49

Więc ktoś z Przełajki musiał nadepnąć na odcisk tym komunistom którzy do PIS należą? Nic dziwnego skoro słuchając niektórych z Żychcic włos na głowie staje. Niestety to nie tylko stare dewoty, to też ci którzy dzieci uczą są tak czerwoni że trawa się pali pod ich stopami.

Odpowiedz Cytuj
Prawda 18-07-17 22:23

Ludzie z Żychcic szczególnie wychowani w realnym socjalizmie są bardzo za PIS, baa, oni PIS-em żyją, codziennie w kościele stare kobity a z kościoła do Netto i nóż w plecy temu który nie za PIS-em. Rację ma piszący o nauczycielkach które wraz z burmistrzem przed PIS na kolanach chodzą. Takie społeczeństwo jakie sprzedawczyki w nim egzystują.

Odpowiedz Cytuj
Nie 19-07-17 1:06

Nie jestem z Żychcic ale to nie ma znaczenia skąd jesteś ważne żeby nie obrażać ludzi. Według mnie ci ludzie z Żychcic posiadają większe wartości niż ci co mieszają na osiedlu plaka zaślepieni polityką burmistrza, który robi sobie kampanię wyborczą przez 3 lata aby ponownie wygrać koryto. I tutaj apeluję do mieszkańców Żychcic i Kamyc jeżeli macie kandydata na burmistrza to najwyższy czas, aby rozpocząć działania w celu odsunięcia od władzy obecnego burmistrza, który nie ma pojęcia o tym jak kierować miastem. Chętnie pomogę w programie wyborczym m. in. jak zwiększyć budżet miasta, jak doprowadzić do rozwoju miasta oczywiście likwidując dział rozwoju. którym kieruje facet w rurkach nie mający pojęcia o rozwoju w dzisiejszych realiach.

Odpowiedz Cytuj
Tak 19-07-17 8:35

Nie wprowadzaj podziałów na Wojkowice i Żychcice bo ich obecnie nie ma. Nie mieszkasz Romuś w naszym mieście.

Odpowiedz Cytuj
Kobra 19-07-17 15:50

Pseudo poseł andzel (mała litera celowo) imponuje mi szczególnie gdy wybiega ze swej ławy chronić prezesa.Czy ty chłopie jesteś j-ty.Kończ wstydu osczędź okręgowi z którego cię wybrali.Co do twojej reputacji to koło ch mi lata.

Odpowiedz Cytuj
Chamstwo aDZELA 19-07-17 20:36

Wyborcy głosujący na aNDZELA jako pOSŁA nie wstyd Wam ?Nie wstyd wam że wybraliście chama, faszystę ? Nie wstyd Wam że Wasz "przedstawiciel" na sali plenarnej SEJMU RP doprowadza do bójki w imię obrony zdrajcy Kaczyńskiego? Nie wstyd Wam - Wam z Żychcic - {nie wymienię po nazwisku} o których wiemy kto na PIS głosował? Przyjdzie czas to Was głosujących na PIS palcem wskażemy.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojkowice.istrefa.com

istrefa gmina Wojkowice | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Wojkowice - miasto, gmina miejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-580


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem