Czy Wojkowiczanie wiedzą ?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 5

Zagłębiak 15-07-17 19:44

WITAM Ilu z Was Wojkowiczan wie że poseł Andzel wybrany z Waszej listy podpisał się pod projektem zniszczenia SĄDU NAJWYŻSZEGO co może skutkować DYKTATURĄ w Polsce? Sprawdźcie sobie listę posłów składających ten Antypaństwowy, antydemokratyczny projekt ustawy i pomyślcie czy warto oddawać głos na takiego kandydata w przyszłości. Zastanówcie się czy warto głosować na kogokolwiek powiązanego z PIS ?

Odpowiedz Cytuj
Taki jeden 15-07-17 23:43

Mam tą satysfakcję że nie głosowałem na tego pana gdyż od zawsze uważałem że PIS z Kaczyńskim to partia szkodliwa dla społeczeństwa.

Odpowiedz Cytuj
Niech 16-07-17 16:43

Niech sąd najwyższy odwoła się do Sądu Ostatecznego. Brawo Andzel brawo PiS. A wy obywatele i obywatelki zapieprzać do kodu z pieniędzmi oczywiście dla alimenciarza i pijaka jego zastępcy.

Odpowiedz Cytuj
Cóż 16-07-17 17:51

Coś idiocie"niech" przedrukuję : "Wstyd, wstyd mi przed Wami" - powiedział dzisiaj teść przy obiedzie odnosząc się do sytuacji w kraju. I ja to rozumiem, człowiek który jako jeden z wielu wywalczył/wystrajkował naszą wolność i demokrację dzisiaj się wstydzi za tych którzy na hasłach SOLIDARNOŚCI zdradzają nas POLAKÓW. A pomaga w tym PIS'owi nasz katolicki kościół, ten sam kościół który się zmienił wraz ze śmiercią Jana Pawła II, ten sam kościół katolicki który u boku Kaczyńskiego i Macierewicza stał się Czerwoną przybudówką czerwonego PIS. WY, prawdziwi SOLIDARNOŚCIOWCY nie macie czego się wstydzić, to nie WY jesteście GOWINEM, KACZYŃSKIM, MACIEREWICZEM , ZIOBRO zdradzającymi nas POLAKÓW . To my młodzi DZIĘKUJEMY prawdziwym POLAKOM którzy dali nam wolność i demokrację. To my młodzi pogardzamy tchórzami typu Kaczyński który uciekł ze strachu przed internowaniem ale wiedział gdzie ZOMO stało w Gdańsku, Macierewicz który zostawił prezydenta w Smoleńsku i uciekał pociągiem zasłaniając okna i wygaszając światła. To my POLACY z "SUPER sortu" jesteśmy lepsi od sortu pierwszego ale zdradzieckiego PIS. Opublikowano: 16.07.2017 16:10.

Odpowiedz Cytuj
Do cós 16-07-17 19:36

Ty nawet hu...m nie jesteś. Dlatego ci nie odpowiem?

Odpowiedz Cytuj
Taka prawda 16-07-17 23:05

Autor 16-07-2017 16:51:19 coś idiocie"niech" przedrukuję : "Wstyd, wstyd mi przed Wami" - powiedział dzisiaj teść przy obiedzie odnosząc się do sytuacji w kraju. I ja to rozumiem, człowiek który jako jeden z wielu wywalczył/wystrajkował naszą wolność i demokrację dzisiaj się wstydzi za tych którzy na hasłach SOLIDARNOŚCI zdradzają nas POLAKÓW. A pomaga w tym PIS'owi nasz katolicki kościół, ten sam kościół który się zmienił wraz ze śmiercią Jana Pawła II, ten sam kościół katolicki który u boku Kaczyńskiego i Macierewicza stał się Czerwoną przybudówką czerwonego PIS. WY, prawdziwi SOLIDARNOŚCIOWCY nie macie czego się wstydzić, to nie WY jesteście GOWINEM, KACZYŃSKIM, MACIEREWICZEM , ZIOBRO zdradzającymi nas POLAKÓW . To my młodzi DZIĘKUJEMY prawdziwym POLAKOM którzy dali nam wolność i demokrację. To my młodzi pogardzamy tchórzami typu Kaczyński który uciekł ze strachu przed internowaniem ale wiedział gdzie ZOMO stało w Gdańsku, Macierewicz który zostawił prezydenta w Smoleńsku i uciekał pociągiem zasłaniając okna i wygaszając światła. To my POLACY z "SUPER sortu" jesteśmy lepsi od sortu pierwszego ale zdradzieckiego PIS. Nic dodać nic ująć. SAMA PRAWDA ! Precz z PIS i jego przydupasami ! Opublikowano: 16.07.2017 16:10.

Odpowiedz Cytuj
To nie jest prawda 16-07-17 23:31

Wyłącz chłopie tvn włącz myślenie o ile jeszcze potrafisz.

Odpowiedz Cytuj
To jest prawda 17-07-17 12:36

Prawda jest taka, że wszystko drożeje i ma jeszcze bardziej podrożeć po podniesieniu cen paliw. Zobacz, ile już kosztuje masło - około 6 złotych! Rok temu kosztowało 3,50! Od nowego roku w górę idą podatki od nieruchomości, zapłacimy też więcej za wodę, prąd, gaz i śmieci. Ale rządzący mają to gdzieś i finansują pasożyta z Torunia oraz pasożytów społecznych, którym nie chce się pracować, tylko doją z mopsu ile wlezie. Poza tym Polska jest pośmiewiskiem Europy, bez żadnych przyjaciół (widać to po głosowaniach w PE). Prezio dzieli Polaków na lepszy i gorszy sort, ci się wzajemnie wyzywają na forach. Ten kraj niedługo utonie.

Odpowiedz Cytuj
To nie jest prawda 17-07-17 22:11

No i masz swoją prawdę, PiS wycofuje projekt ustawy o podwyżce benzyny. Taki z ciebie polityk jak z kozi doopy trąbka. To było taktyczne zagranie ale ty tego nie zrozumiesz, bo słuchasz tvnu i czytasz gazetę szechtera. Odpowiedz na 1 pytanie, czy znasz jakiegoś polityka, który 'wylansował' 2 prezydentów, 2 premierów i sam był premierem? To trzeba mieć łeb na karku chociaż ja tego faceta nie lubię to jednak go cenię.

Odpowiedz Cytuj
Taka prawda 17-07-17 22:31

Nawet jak to wycofają, to pośmiewisko w Europie pozostanie. Wysokie ceny masła też. A pisiorki znajdą inny sposób, by z nas wyciągnąć więcej kaski. Jak nie w paliwie, to w innych podatkach. Bo by jednym rozdać, innym trzeba zabrać. Pasożyt z Torunia znów dostał spory zastrzyk kaski, bezrobotni z osiedla też się tylko mnożą i ani myślą o pójściu do jakiejkolwiek pracy za minimalną krajową, skoro z mopsu można wyciągnąć znacznie więcej. W sumie to nie dziwię im się, skoro ktoś daje, to tylko głupi nie weźmie. Pytanie tylko, jak długo ten system wytrzyma. A skoro jest tak dobrze, to dlaczego pis tak bardzo szuka dodatkowej kaski?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojkowice.istrefa.com

istrefa gmina Wojkowice | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Wojkowice - miasto, gmina miejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-580


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem