Czy młody jest normalny ?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 2

Do wsioka buraka 08-06-17 9:23

Autor 08-06-2017 07:13:13 to jedna osoba. Łysiejący rudzielec raz jest "łysym" a raz "młodym". Niewątpliwie jest to pewne zaburzenie osobowości, aczkolwiek nieszkodliwe społecznie. Osobnik pisze sam ze sobą w nadziei, że inni to czytają i będą komentować. Nadzieja bywa złudna.
To zwykły wsiok i burak-cebulak ze wsi, którego matka żywcem odciągnęła od rozrzucania gnojówki po polu, wsadziła do pksu i wysłała do miasta. Nawet gumioków nie zdążył zdjąć. Widać to po jego wypowiadaniu się. Wojkowice są małym miastem, więc wsiok czuje się tu jak u siebie i chce ten swój chlew tu wprowadzić, urządzając wsiokowice. Dorabia paleniem opon, z jednej wyciągnie garść drutów za 50-90 groszy, zbiera tak chłopina na yabole. Po prostu trzeba olewać buraka ciepłym moczem.

Odpowiedz Cytuj
Młody 08-06-17 23:53

Kuiwa, łyse pały pieldolone i rude tempaki, mam was w dupiie,ide se nad brynice popalic opony,wyciagne pare drutu i sprzedam na złomie a jak kulwa dostane za nie 3,50 zł to se kupie jabola i tak sie nayebie ze was bede miał jeszcze bardziej we dupiie, łyse tępaki stare!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojkowice.istrefa.com

istrefa gmina Wojkowice | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Wojkowice - miasto, gmina miejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-580


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem