Coraz większy SYF w mieście!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 4

Atrakcyjne Syfowice 11-12-17 9:21

Zakładam nowy temat, gdyż w gospodarce miejskiej jakiś internetowy troll nawklejał głupot, przez co problem może pozostać niezauważony. Ktoś z szanownych władz miasta zapewne tu co jakiś czas zagląda, więc chciałbym się z nimi podzielić garścią najnowszych zdjęć "Atrakcyjnych Wojkowic". Najnowsze składowisko bezczelnie rzuconych przy drodze opon powstało jakieś 2 tygodnie temu, więc nasze miasto z tygodnia na tydzień staje się coraz "atrakcyjniejsze" (dla wszelkiej maści śmieciarzy itp.). Wcześniej można tam w biały dzień było przyuważyć całe ciężarówki z popiołem po spalonych oponach, zaś gęsty dym z palonych w lesie opon oraz wóz strażacki przeciskający się przez wąską dróżkę, by to ugasić to bardzo częsty widok. Z powyższych można wysnuć wniosek, że odpady podrzuca jedna i ta sama osoba, jakiś Janusz z firemki "Opony w Krzoki" (to może być wulkanizator czy transportowiec, niekoniecznie z terenu Wojkowic). Kiedyś były to naprawdę urokliwe pola, po których przyjemnie się było w niedzielę przejść. Dziś to coraz większy śmietnik. O lasku nad Brynicą, którym władze tak się chwalą na swojej stronie, już nawet nie wspominam - jedno wielkie wysypisko zarośnięte drzewami. Przy wprowadzaniu reformy wywozu śmieci mówiło się, że będzie tak pięknie, mieliśmy wszyscy płacić więcej, a jednocześnie takie dzikie wysypiska miały znikać. Tymczasem jest coraz gorzej. Sprawa została oczywiście zgłoszona na policję oraz na ogólnopolską stronę zagrożeń bezpieczeństwa. Jeśli problem nie spotka się z reakcją władz miasta, co tydzień będę tam zamieszczał kolejne zgłoszenia (dzikich wysypisk jest tam na tyle, że spokojnie wystarczy materiału na parę miesięcy). Dość pobłażania śmieciarzom.

Odpowiedz Cytuj
Wszechmocny Browek 11-12-17 11:36

Ręce opadają! Kradnę te zdjęcia na drugie forum...

Odpowiedz Cytuj
Wszechmocny Browek 12-12-17 10:53

PS. @Atrakcyjne Syfowice: trzeba nieco zmniejszać zdjęcia poziome, by w całości mieściły się na ekranie. Wtedy lepiej widać obraz niechlujstwa:

Odpowiedz Cytuj
Wszechmocny Browek 12-12-17 10:57

No, niestety, to forum ma bardzo wąską stronę na komentarz, zdjęcie się zwyczajnie nie mieści, trzeba je drastycznie zmniejszyć.

Odpowiedz Cytuj
Atrakcyjne Syfowice 12-12-17 13:05

Kiedyś można było poszerzyć pole komentarza przez wpisanie bardzo długiego ciągu znaków. Spróbujmy. --- Co do zdjęć, rozpowszechniajmy, gdzie się da, walczmy z syfiarzami.

Odpowiedz Cytuj
A.S. 12-12-17 13:07

Niestety, forum wycina zbyt długie linijki... ...,,,---,,,,,^!@@@

Odpowiedz Cytuj
Gosc 12-12-17 17:38

Zaklinanie rzeczywistości w postaci świecących neonów z napisem Atrakcyjne Wojkowice, nie zmienią faktu, że Wojkowice to syf. Władza zamiast stawać na głowie, żeby tereny zielone, rekreacyjne były zadbane, czyste. Żeby można było spotkać tam, nieliczną już dziką zwierzynę stawia koszmarnego reniferka i jest pięknie...atrakcyjnie.

Odpowiedz Cytuj
Będziniak 07-01-18 18:33

Achoj wojkowice na wasz syf jedna rada zaorać i zasiać kukurydze. Nie chcieliście należeć do Pięknego Będzina to macie.

Odpowiedz Cytuj
Siemianowiczak 08-01-18 9:11

Tak, mosz recht, zaorać i posadzić las. Bydzie kaj wyciepywoć i polić opony.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojkowice.istrefa.com

istrefa gmina Wojkowice | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Wojkowice - miasto, gmina miejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-580


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem