Co za ciul czyli siusak?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 4

Ciulik 01-11-17 22:46

Rozpoczynam nowy wątek, który myślę nikogo nie obrazi ale każdy może pisać co uważa. Co za ciol kazał postawić znak drogowy zakaz ruchu na ulicy Żarków czyli dojazd do cmentarza w Żychcicach skoro dojeżdża tam kilkadziesiąt samochodowych. Gdyby tego znaku nie było to gdzie by te samochody miały zaparkować. No chyba nie przed domem spadochroniarza drukarza?

Odpowiedz Cytuj
Intruz 02-11-17 14:22

Czy pamięta ktoś szmatławca info- Wojkowice? to przypomnę wam. Pisze w nim niejaki prawnik, radny, społecznik, kandydat na burmistrza niejaki Tomasz Szczerba. Zacytuję fragmenty: 13 09 2013 r swoim wnioskiem do budżetu wniosłem o zabezpieczenie środków na renowację cmentarza a w szczególności zaś kaplicy. Zrobiono przetarg na projekt, wybrano firmę ZOOM PROJEKT, zapłacono 12500 zł. A na końcu pisze tak a więc to nowy burmistrz podejmie decyzję... Oj długo się w naszym mieście podejmuje decyzję a kaplicy jak nie było tak nie ma. A le na pewno w przyszłej kadencji lub następnej to zrobi. Zacytuję tu jeszcze słowa jeszcze spadochroniarza: W skali całego miasta najważniejsze będą:obniżki cen i poprawa jakości wody, przejrzystość działań władz miasta. No qrwa się w kieszeni otwiera bo słów to szkoda. Panie przewodniczący komisji, betonie od początku Wojkowic zbliża się nowy rok . aż się prosi o zwiększenie podatków, podniesienie cen wody, bo obecnie płacimy ok. 8 zł ale 10 to będzie się łatwiej liczyć.

Odpowiedz Cytuj
Kierowca bombowca 02-11-17 14:36

Nawet głupich świateł nie potrafią zrobić na końcu i w szczycie stoi się tam nawet z 20 minut, trąbienie i zajeżdżanie drogi to codzienność, a co dopiero jakiejś kaplicy. Może kiedyś dojdzie tam do jakiejś sporej kraksy, to się w um obudzą.

Odpowiedz Cytuj
Młody 02-11-17 18:29

Witajcie ciemne byki. Dawno was nie było. Romuś, łyso -rudy i inne przydupasy c,a znów wypłynęli. Pierwszy wpis to chyba po kilku głębszych ciemniaku. Nie? Drugi to typowy wpis aparatczyka od c,a. najpierw poczytaj swoje zachowane "Głosy Wojkowic" z dawnych lat i te głupoty tam pisane to wtedy pogadamy. Trzeci . A kiedy to tam stałeś 20 minut. Chyba, że byleś najeba...ny i usnąłeś. Właśnie rozpoczęto instalacje świateł. Nudno było ale się znów zaczyna. Do boju ciuliki poprzednika.

Odpowiedz Cytuj
Koleś młodego 02-11-17 21:24

Jam najeban jak młody tylko łon sie posrał i Halinka mu dooopę myje, a jutro musowo musi krótkomajtkowemu wylizać co cza by na piwo dostać, dzisioj napisaoł i już przed posraniem na rogu Plaka czekoł by coś dostać, bo w ryja ma łobiecane

Odpowiedz Cytuj
Młody 02-11-17 21:38

Nawet zboczuś się pojawił. Witam cie debilku.

Odpowiedz Cytuj
Ciulik 02-11-17 23:18

Założyłem ten wątek chociaż jestem przeciwnikiem ac i Romusia i tego zera co zdradza żonę a wiedziałem, że ten urzędas co nawet h..em nie jest odezwie się. Z ciulami nie prowadzę polemiki bo on nawet ciulikiem nie jest. Dlatego nie odnoście się do do tych wpisów ponieważ nie można zniżać się do ich poziomu nazwałbym intelektualnego ale ten ciul go nie ma.

Odpowiedz Cytuj
Młody 03-11-17 8:15

Autor 02-11-2017 22:18:36 Założyłem ten wątek chociaż jestem przeciwnikiem ac i Romusia i tego zera co zdradza żonę a wiedziałem, że ten urzędas co nawet h..em nie jest odezwie się. Z ciulami nie prowadzę polemiki bo on nawet ciulikiem nie jest. Dlatego nie odnoście się do do tych wpisów ponieważ nie można zniżać się do ich poziomu nazwałbym intelektualnego ale ten ciul go nie ma.
Jeśli to prawda co piszesz to pomykaj do kotłowni ciuliku. Pisz, pisz będzie bardzo ciekawie tępaku!!!

Odpowiedz Cytuj
Mlody 03-11-17 10:08

A tak przy okazji lysy z kotlowni i inni debile, zrobilem dzis zadka kupe. I w ogule jesem gupi jak but, wyjebalii mie ze szkouy i tak siedzem i przezywom innyh na forumach tu i tam.

Odpowiedz Cytuj
Stary rudy 03-11-17 12:44

Sprawdza się ludowe porzekadło: młody i głupi ja jeszcze do tego dodam: i buraczano-cebulany

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojkowice.istrefa.com

istrefa gmina Wojkowice | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Wojkowice - miasto, gmina miejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-580


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem